НБ ЭЛЕКТРИК

Варіанти оплати

При виконані одного з замовлень зібрав колекцію варіантів оплати на сайті, що не передбачали би інтеграціє системи еквайрінгу.

Якщо ви не бажаєте залучати платіжні системи до свого бізнесу, то можна розглянути такі варіанти прийому платежів на сайті:

 1. Банківський переказ. На сторінці замовлення можна вказати реквізити свого банківського рахунку і запропонувати клієнту здійснити оплату через банківський переказ.

 2. Готівкова оплата. Якщо ваш бізнес знаходиться в одному місті з клієнтом, то можна запропонувати йому оплатити товар готівкою при отриманні. Це можна зробити на сторінці замовлення або під час зв’язку з клієнтом.

 3. Оплата через термінал. Якщо ваш бізнес знаходиться в місці з встановленими терміналами оплати, то можна запропонувати клієнту здійснити оплату через термінал.

 4. Оплата через пошту або кур’єра. Якщо ваш бізнес працює з доставкою товарів, то можна запропонувати клієнту здійснити оплату при отриманні товару на пошті або від кур’єра.

 5. Чек. Можна запропонувати клієнту здійснити оплату за допомогою чека. При цьому на сторінці замовлення необхідно вказати реквізити, за якими клієнт зможе скласти чек та надіслати його на адресу вашого бізнесу.
 6. PayPal або Skrill. Ці платіжні системи можуть бути використані для прийому платежів, але їх можна вважати альтернативою платіжним системам, оскільки вони не потребують співпраці з банком.
 7. Інтерактивні гаманці. Деякі банки пропонують своїм клієнтам інтерактивні гаманці, які можна використовувати для оплати на сайтах. Для цього на сторінці замовлення необхідно вказати номер гаманця та суму платежу, після чого клієнт буде перенаправлений на сторінку банку для підтвердження платежу.

 8. Банківські картки. Якщо ваш бізнес має можливість приймати оплату за допомогою POS-терміналів, то на сторінці замовлення можна запропонувати клієнту оплатити за допомогою банківської картки.

 9. Інтернет-банкінг. Якщо ваш банк пропонує послугу інтернет-банкінгу, то на сторінці замовлення можна запропонувати клієнту здійснити оплату через свій інтернет-банк.

 10. Електронні гроші. Деякі компанії пропонують свої електронні гроші, які можна використовувати для оплати на сайтах. Для цього на сторінці замовлення необхідно вказати номер гаманця та суму платежу, після чого клієнт буде перенаправлений на сторінку компанії для підтвердження платежу.

 11. Банківські перекази. На сторінці замовлення можна вказати реквізити для банківського переказу, і клієнт самостійно здійснить платіж через свій банк. Цей метод може бути корисним для великих платежів, де клієнт хоче перевести гроші безпосередньо зі свого банку, а не використовувати платіжну систему.

 12. Криптовалюти. Якщо ваш бізнес працює з криптовалютами, то на сторінці замовлення можна запропонувати клієнту оплатити замовлення за допомогою Bitcoin, Ethereum або інших криптовалют.

 13. SMS-платежі. Деякі компанії пропонують послугу оплати через SMS-повідомлення. Клієнт надсилає SMS на певний номер з вказаною сумою платежу, і кошти знімаються з його рахунку мобільного телефону.

 14. PayPal.Me. Сервіс PayPal.Me дозволяє користувачам PayPal створити спеціальне посилання, за допомогою якого клієнти можуть переказувати гроші безпосередньо на їх рахунок PayPal.

 15. Через квитанції. Якщо ваш бізнес є офлайн та ви маєте власний банківський рахунок, то можна видавати клієнтам квитанції, за якими вони можуть здійснити платіж в будь-якому відділенні банку.

 16. Через платіжні термінали. Якщо ваш бізнес знаходиться в офлайні, то можна встановити на території офісу або магазину платіжний термінал, за допомогою якого клієнти зможуть здійснювати платежі за замовлення.

 17. Оплата при отриманні. Якщо ви надаєте послуги з доставки товарів, то можна пропонувати клієнту оплату при отриманні товару. При цьому кур’єр забирає гроші від клієнта при передачі замовлення.

 18. Через систему “Розстрочка”. Якщо ваш бізнес продає дорогі товари, то можна пропонувати клієнту розстроч

 19. Через систему оплати за допомогою SMS. Цей метод полягає у тому, що клієнт відправляє SMS з текстом, який містить код підтвердження платежу та суму, яку він хоче оплатити. Після цього сума списується з балансу його мобільного телефону.

 20. Через переказ з банківського рахунку клієнта. У випадку, коли ваш клієнт має банківський рахунок, ви можете пропонувати йому здійснити платіж на ваш рахунок з використанням системи електронного банкінгу або через банківське відділення.

 21. Через систему попередньої оплати. Ви можете пропонувати клієнтам сплачувати певну суму грошей наперед, після чого вони можуть здійснювати замовлення на вашому сайті в межах цієї суми.

 22. Через чеки-подарунки. Ви можете видавати чеки-подарунки своїм клієнтам, які вони зможуть використовувати для оплати замовлень на вашому сайті.

 23. Через оплату за допомогою чат-боту. Якщо у вас є власний чат-бот, ви можете надати клієнтам можливість оплатити замовлення за допомогою нього.

Необхідно пам’ятати, що пропоновані методи можуть не бути зручними для деяких клієнтів, тому можна розглянути можливість використання кількох методів прийому платежів для забезпечення максимальної зручності для клієнтів вашого бізнесу.

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on twitter
Вгору

У ВАС ПОЯВИЛИСЬ ВОПРОСЫ ИЛИ ЕСТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ? ОТЛИЧНО!

Оставьте контакт и я перезвоню

Подождите

КУДА ВЫ УХОДИТЕ?

ПОЛУЧИТЕ

С любого проекта

10 %

ЛЁГКИЙ ЗАРАБОТОК

БЕССРОЧНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ