НБ ЭЛЕКТРИК

Просування сайта

Слава Україні! Ми здолаємо паршивих орків та заженемо їх назад в морок Небуття! Це обов’язково станеться!
Впевнений, багато хто бачив апокаліптичний фільм “Післязавтра”. Час оновленої, чистої землі наступить і ми вже маємо до нього готуватися.
Для бізнесу буде повно роботи, а він в свою чергу потребує реклами, аби зростати, ставати потужнішим. Витрачати зараз зайві гроші на рекламу не на часі.
В такий момент важливість робіт SEO та SMM, як ніколи значуща. Адже саме вони стануть головними засобами надходження нових клієнтів. Нові клієнти це зміцнення бізнесу, зміцнення неньки України!
Вже 1000-чі років ніхто не в змозі запропонувати в даному випадку нове правило.
Гадаєте така робота довга? Для всеосяжного результату дійсно потрібен час. Проте багато чого можна зробити зараз. Все залежить від правильності побудови ключових фраз.
Нижче приклади виконаного SEO.

Роботи SEO
Роботи SEO
Роботи SEO
Роботи SEO

З моменту початку робіт пройшло трохи менше двох неділь.

Подібна ситуація відносно створених і просуваємих сторінок компанії в соціальних мережах. Правильно оформлена сторінка, її охайне ведення, в обов’язковому порядку притягнуть до себе увагу і будуть важливою частиною загального плану просування вашого сайту. Тут варто зауважити – все що від вас потрібно для оформлення такої сторінки: фотографії з телефона в якості “як вийшло”😃
Приклади таких сторінок:

Роботи SMM
Роботи SMM
Роботи SMM

Ще раз хочу нагадати (ЦЕ ВАЖЛИВО) я не розглядаю послуги з SMM в якості окремого процесу. Я займаюсь просуванням вашого веб-сайта. Тому, якщо для цього потрібно зробити сторінку в соціальних мережах, вона буде зроблена! Як буде зроблено і щось інше, якщо такої роботи буде вимагати просування вашого сайту.
Тобто буде виконано БУДЬ ЩО для просування вашого сайту.
Звісно що не варто нехтувати “сарафанним радіо”, що є одним з самих ефективних і безкоштовних засобів просування. Знаєте головні методи? Пусте! 😊 Я знаю.
Я вже 10 років займаюсь розробкою та просуванням веб-сайтів. Є багато досягнень. І маю що вам запропонувати.

#важливістьпросування #безкоштовнареклама #рекламавкризу #просуваннянедіє #нбэлектрик

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on twitter
Вгору

У ВАС ПОЯВИЛИСЬ ВОПРОСЫ ИЛИ ЕСТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ? ОТЛИЧНО!

Оставьте контакт и я перезвоню

Подождите

КУДА ВЫ УХОДИТЕ?

ПОЛУЧИТЕ

С любого проекта

10 %

ЛЁГКИЙ ЗАРАБОТОК

БЕССРОЧНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ